Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mevli - Ike Ti

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
TEKSTI MEVLANI

Me Ke Hedh Posht Kur Une
T'Kam Dasht Jan Tu Fol
Tjerte Por Une S'Kam Fjale
Krejt Cka Kishe Merri Merri
Krejt Cka Kishe Merri Merri

Naaa Naaa S'Po Ma Nin Mo
Naaa Naaa Qe Nuk Jem
Bashke. Naaa Naaa Mbylle
Gojen Tash. Mbylle Gojen
Tash

REFRENI MANDI NISHTULLA

Ike Ti Haram Ishte Dashnija
Humbe Ti Humbe Ti Ndjenjat E
Mija. Humbe Ti Haram Ishte
Dashnija Humbe Ti Humbe Ti
Ndjenjat E Mija

TEKSTI DY MEVLANI

Qaj Qaj E Pa Shpirt Faj Faj
Ke Ti Lot Ne Sy Qaj Qaj Per
Te Dy. Qaj Qaj E Pa Shpirt
Faj Faj Ke Ti Lot Ne Sy Qaj
Qaj Per Te Dy

Naaa Naaa S'Po Ma Nin Mo
Naaa Naaa Qe Nuk Jem
Bashke Naaa Naaa Mbylle
Gojen Tash. Mbylle gojen
Tash

REFRENI DY MANDI NISHTULLA

Ike Ti Haram Ishte Dashnija
Humbe Ti Ndjenjat E Mija
. Humbe Ti Haram Ishte
Dashnija Humbe Humbe
Ndjenjat E Mija
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)