Më mbaj mend (për 1 muaj)

Il Ghost - Solo

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Yo, Ril, good shit, crazy
Beats on the track

Bitch, I'm back, hala tu luftu
Aj don coco nuk um don mu
Okay, ekipa jeme no jojo
Flexing dit per dit tu hargju
Jena shqipe smun me na ndrru
Gjiz me speca jam tu gatu
Vroom, vroom, fukara po tash ka ba pare pse ka punu (Ah, ah)
Hajde n'Milano jena 100 bisha secili për tjetrin t'vron pow
Really nuk jena si tjert, my shqipe 9 milly-n me veti bum-pow
But f**k that shit, nuk perzina me ket shit
Young shqipe tu ba gang shit, policia nuk um pelqen hiq

Ke than që ti je mafioso, ke than që je peligroso
Ama shum mir e di kush je, ni dit kam me ti marr todo
Ke than që ti je mafioso, ke than që je pеligroso
Ama shum mir e di kush je, ni dit kam me ti marr todo

[Chrorus]
Solo, solo
Vi solo, solo
M'ka ba nana krеjt hajvan, krejt loco
Se po du mi marr todo (Todo), todo (Todo)

Ta bajna ligjin, f**k the police, lufta kris
Jeta e madhe si bira e allties
Ta drejtis plumin n'ball my shqipe
Me 6-qe hala jena n'bando
Edhe n'Itali jena tu ba komando
Ra-ta-ta-ta-ta, bro, jena f**ked up
Bume si n'Baghdad, grr-pow-pow-pow
O la la la, jo sun um nal
From Albana, kalashnikov
Kthena n'Kosov me ba business
Kthena n'Kosov nëse m'ban diss

Ke than që ti je mafioso, ke than që je peligroso
Ama shum mir e di kush je, ni dit kam me ti marr todo
Ke than që ti je mafioso, ke than që je peligroso
Ama shum mir e di kush je, ni dit kam me ti marr todo

[Chrorus]
Solo, solo
Vi solo, solo
M'ka ba nana krejt hajvan, krejt loco
Se po du mi marr todo (Todo), todo (Todo)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)