Më mbaj mend (për 1 muaj)

Stresi & Niku Bossi - Paranoia

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ej o STRESI,BAD BOY for life, eshte jeta

Bad boys for life edhe banda Athina
Mos u kruj me neve se na tvim naj gorilla
Kqyre kon tdush ktu ki tbojsh vec me killa
BANDITA ATHINA

GJUJ GJUJ GJUJ GJUJ Gjuj
Ti mu morr me neve si me kon nven t'huj
GJUJ GJUJ GJUJ GJUJ
Pu**y ma posht tash kryet ner uj
Kta po dojn beef na i hajm si bifteka
Kta po do dojn luft na i gjujm me bereta
Ktyne ju ha bytha se si shohin punt e veta
Njerz me tmeta hahaaa
A je ti normal me u marr me psikopata
Prej qe jena tvegjel jena rrit ndemonstrata
Edhe nese vdes se m'han raku o shkerdhata
Sa per rrep shqip ju kom dhon ligjerata
EJ mos u merzit mos u merzit
Kshtu e ka jeta kshu o bojm dit per dit
EJ mos u merzit mos u merzit
Kshtu e ka jeta shqipe naqeta
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)