Më mbaj mend (për 1 muaj)

Greta Koçi - Motra Ime

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
E bukura ime o motra ime
e pac jeten vec gezime
e bukura ime,krejt le ta dine
s'behen dy si motra ime
Zemren dukat e ka shpirtin e bardhe e ka
motra jeme, sot prej meje don me u nda
kemi qesh kemi qa,
cdo te mire e kemi nda
sa gezon ky shpirt sot
nuse me te pa
E bukura ime o motra ime
e pac jeten vec gezime 2x
e bukura ime,krejt le ta dine
s'behen dy si motra ime
E bukura ime o motra ime
e pac jeten vec gezime
e bukura ime,krejt le ta dine
s'behen dy si motra ime
per ty sot do kendoj bota le ta degjoj
motra jeme,askerkush s'do t'me ndaloj
me e djeg e me e kall
per ty vallen do ta marr
per ty motra ime une e shuj dynjane
E bukura ime o motra ime
e pac jeten vec gezime 3x
e bukura ime,krejt le ta dine
s'behen dy si motra ime
E bukura ime o motra ime
e pac jeten vec gezime 4x
E bukura ime,krejt le ta dine
s'behen dy si motra ime
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)