Më mbaj mend (për 1 muaj)

Capital T & Alban Skenderaj - Nje Nate

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Alban Skenderaj:
Falma dhe vetem nje nat
Dhe je nat me shum
Shtiru sikur ta do zemra
Sikur mes nesh nuk ka brenga
2x

Falma, falma vetem dhe nje nat me shum
Do jet per koht e vjetra
Neser do mbesim dy emra

Capital T:
Uh baby, baby
Kallxom qa po ndodh tash me neve
Edhe pse ti zemren ma theve
Mos em le n'mjegull mes streve ti n'ket nat
Ama dhe nji nat
Boma si dhurat
S'e di pse m'ka mbet pik
Vec du dhe pak me zgat
Neser ki me ik, mos em mbaj inat
Jo ti mos em mbaj inat
T'lutna rri dhe pak, pak, pak, pak, pak
Nije zemren rrak, tak, tak, tak, tak
Si me pas atak
Coje dhe nji shot
Vec edhe nji nat, aj, aj, aj, aj

Uh baby, baby
Kallxom qa po ndodh tash me neve
Edhe pse ti zemren ma theve
Ama vec edhe nji nat
Edhe nji nat

Alban Skenderaj:
Falma dhe vetem nje nat
Dhe je nat me shum
Shtiru sikur ta do zemra
Sikur mes nesh nuk ka brenga

Falma, falma vetem dhe nje nat me shum
Do jet per koht e vjetra
Neser do mbesim dy emra

Falma vetem dhe nje nat ti
Se pa ty, ftoht esht shtrati
Ende s'po me del inati
Pse keshtu e donte fati

Te dy bashk:
Falma vetem dhe nje nat ti
Se pa ty, ftoht esht shtrati
Ende s'po me del inati
Se keshtu e donte fati

Alban Skenderaj:
Falma dhe vetem nje nat
Dhe je nat me shum
Shtiru sikur ta do zemra
Sikur mes nesh nuk ka brenga

Falma, falma vetem dhe nje nat me shum
Do jet per koht e vjetra
Neser do mbesim dy emra
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)