Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rina & Sin Boy - Si Ti

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
[REF. Rina:]
Sa her t'shoh ty
une e shoh vetveten
jom bo si ti
Jom bo si ti
un e kom hup vetveten
nuk po shoh tjeter

S'du me pa veten npasqyr
se sa her e shoh, shoh mekatet e vjetra
po mmungon po mmungon po sdu me ni per ty
se pom mungon ma shum vetja
sa kisha dasht kisha dasht mos me ma ni per ty
e me u bo si ajo tjetra,
po si un nuk ka mo
ti mum mki meritu po zemra nuk po tvetka,
tash jena njejt as ni pik sma ndin
koha ka kalu jom msu me vetmin
jom kthy rahat ma ke fut thik nshpin
e tash ti provoj dhimt
mos sdu me ni as ni pytje
se kurgjo sum nxen pershtypje
qa ke pas e din e kryve
ke fitu veq zemer t'thyme

[REF.:]
Sa her t'shoh ty
une e shoh vetveten
jom bo si ti
Jom bo si ti
un e kom hup vetveten
nuk po shoh tjeter

[Sin Boy:]
xriazese enan gangsta na se prosexi oxi kana floro i kana psefti egw kai esy eimaste idio san ton kathrefti san tus ninja o logos mu einai spathiii...

[REF. Rina:]
Sa her t'shoh ty
une e shoh vetveten
jom bo si ti
Jom bo si ti
un e kom hup vetveten
nuk po shoh tjeter
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)