Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ledri Vula - Monaco

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Reff;
Po du me çu ty n'Monaco, Monaco
Po du me t'mlu ty n'Monaco, Monaco
Po du me t'puth ty n'Monaco, Monaco
E me jetu ti n'Monaco, Monaco
Ma bella, ma bella (Yeah)
E omël si Nutella
Ma bella, ma bella (Yeah)
Je ma hot se Marbella(Poh, poh)

Po du me t'çu ty n'Monaco, Monaco
Po du me t'mlu ty n'Monaco, Monaco
Po du me t'puth ty n'Monaco, Monaco
E me jetu m'ty n'Monaco, Monaco
Ma bella, ma bella (Yeah)
E omël si Nutella
Ma bella, ma bella (Yeah)
Je ma hot se Marbella

Ma bella, ma e bukur se filter Instagrami (Hu)
S'po muna me t'a da unë ti like-in, na-na (Poh, poh)
Po tutna, po m'del ti prej ekranit
M'duket po ma bon ti për inati
Se ti ma prishe planin
Ku ma çove ti fustanin
U ropt e bon namin
Merre zemrën, po t'a fali Se vetën s'u pe nali
Veç trupin ton unë e du, mama
Se veç zonin ton du me ngu, mama
Ton' kjo flakë so tu shu mama
Nale telefonin, rri me mu, mama

Ref;
Po du me t'çu ty n'Monaco, Monaco
Po du me t'mlu ty n'Monaco, Monaco
Po du me t'puth ty n'Monaco, Monaco
E me jetu ti n'Monaco, Monaco
Ma bella, ma bella (Yeah)
E omël si Nutella
Ma bella, ma bella (Yeah)
Je ma hot se Marbella

Stafin po ma man mu
Zemrën po ma ndan mu
Po ti nuk e ki prit që vjen puna e t'tone ma fale mu
Ti nuk em njeh mu, jo, nuk em njeh mir
Jo, nuk e din' që nuk o leht mu mem sill
Ti nuk em njeh mu, jo, nuk ëm njeh mir
Nuk mun mem ik se per meje tkom lidh
Se ti ma prishe planin
Ku ma çove ti fustanin?
Uh, ropt e bon namim
Merre zemrën, po t'a fali
Aha

Reff;
Po du me çu ty n'Monaco, Monaco
Po du me t'lut ty n'Monaco, Monaco
Po du me t'puth ty n'Monaco, Monaco
E me jetu m'ty n'Monaco, Monaco
Ma bella, ma bella (Yeah)
E oamël si Nutella (Yeah)
Ma bella, ma bella (Yeah)
Je ma hot se Marbella
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)