Më mbaj mend (për 1 muaj)

2Ton & Belah - Goc Pejane

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Belah:
Moj goc pejane moj goc maagjike
Shum te deshta prore me ike
Sa shum halle shqetsime treja
Perëndesh goc nga peja

2Ton:
Ti mori goc pejane
Qe rrin tirane kuku qa mbone
Mos vet oj nane
Si tpash ty fola, ola
Njoftova dhe dola, dola
Baby You look so pretty
Si ti ska ncity
Ti e dridh token
E Ti ma dridh shpirtin
Me ty mir nina nina
Fell veten e shtina shtina

Belah:
Von der skyline bis in die favela
Zum spotline hier kennt dich Jeder
Vallah sogar meine mama
Moj goc pejane moj goc maagjike
Shum te ddeshta prore me ike
Sa shum halle shqetsime treja
Perëndesh goc nga peja

Baby mos harro
Smuj pa ty po as ti pa mu
A e din zemer sa te du
Hajde hajde zemer bohum toke
Rrina naten deri vone
Hajde afer zemer mos hum kohe
Po du met pa e po du met prek

2Ton:
Von der skyline bis in die favela
Zum spotline hier kennt dich Jeder
Vallah sogar meine mama

Belah:
Moj goc pejane moj goc magjike
Shume te deshta prore me ike
Sa shum halle shqetsime treja
Perëndesh goc nga peja
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)