Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alisa Opari Luzi - Ama

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Refreni:
Ti ama-ama amanetin tone
Ama- ama amanetin tone

Ti Mbaje,mbaje, mbaje pergjithmone
Ti Mbaje, mbaje, mbaje pergjithmone

E dija, e di
Sa e shenjte eshte fjala dashuri

E dija, e di
Nuk mjafton nje jete per dashuri

Si gjerdan, si gjerdan
Dua, dua, dua, ti ta mbash

Nuk jane fjale, jo nuk jane fjale
Eshte premtimi qe une ty te dhashe

Refreni:
Ti ama - ama amanetin tone
Mbaje,mbaje, mbaje pergjithmone

Ti ama - ama amanetin tone
Mbaje, mbaje, mbaje pergjithmone

Ti Mbaje,mbaje, mbaje per te dy
Tjeter, tjeter, tjeter s’kam vec ty

Ti mbaje,mbaje, mbaje per te dy
Tjeter, tjeter, tjeter s’kam vec ty

Refreni:
Ti ama - ama amanetin tone
Mbaje,mbaje, mbaje pergjithmone

Ti ama - ama amanetin tone
Mbaje, mbaje, mbaje pergjithmone

Mbaj si gjerdan a a a an
Mbaj si gjerdan a a a an

Ti ama
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)