Më mbaj mend (për 1 muaj)

Deyzoh - Katile

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Katile...

Kati katile le sa per ty
Jam deh deh sa per ty jam
Deh deh ah katile katile
Ti katileee.. 2×

Ma ngule thiken mas shpine,
Mas shpine, katile ti, veten tregove
Se thire allahile tash spo ma nin
( Masi po pi un po dehna i vetem
Shoqni un po shprehna se se ti
Lujte lujte me ndjenja hej lujte
Ti me ndjenja ndjenja 2×)

Kati katile le sa perty
Jam deh deh sa per ty jam deh
Deh ah katile katile ti katile 2×..

Tash mharoj tash t'haroj une ty
Ti je kot se per ty jam ba cop
Ti ske dit jojo mem vlersu
Sa gjynah per ket dashni
Gotat eks per ty popi se ti
Jeten ma ke bo ziii...Masi popi
Un po dehna i vetem shoqni un
Po shprehna se se ti lujte lujte
Me ndjenja hej lujte ti me ndjenja.

Kati katile le sa per ty
Jam deh deh sa per ty jam deh
Deh ah katile katile
Ti katileee. 2×
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)