Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kozak69 - Iluminat

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ty po t’du prap
Po du me t’pa cdo nate
Po du me t’pa edhe n’shtrat
Kozak iluminat (nene)
Psikopat psikopat

Ty po t’du prap
Po du me t’pa cdo nate
Po du me t’pa edhe n’shtrat
Kozak iluminat (nene)
Psikopat psikopat
Psikopat mas teje psikopat

Po m’thirr n’telefon
Zemer po m’mungon
Zemer po m’tradhton
Po rrin me tjeterkon
Tash ti po menon
Tash ti po m’kujton
Tash jam me tjeterkon
Ti per mu nuk egziston
Ti per mu nuk egziston
Jo nuk ke me ca sjaron
Ti po m’thirr edhe n’telefon
Numri im po del i zon
Numri im po del i zon
Nuk e di pse xhelozn?

Ty po t’du prap
Po du me t’pa cdo nate
Po du me t’pa edhe n’shtrat
Kozak iluminat (nene)
Psikopat psikopat
Psikopat …..

Ty po t’du prap
Po du me t’pa cdo nate
Po du me t’pa edhe n’shtrat
Kozak iluminat (nene)
Psikopat psikopat
Psikopat mas teje psikopat (ej)

Ne te dy u ndam
Kurr me nuk u pam
Bllok dhe ne instagram
E di e di je bo pishman

U bo nje kohe qe nuk folim
T’lutem zemer mos mi bjer me telefonit
Ti mas meje
Un mas milionit
Ne te dy me kurre nuk pajtomi

Ty po t’du prap
Po du me t’pa edhe n’shtrat
Kozak iluminat

Ty po t’du prap
Po du me t’pa cdo nate
Po du me t’pa edhe n’shtrat
Kozak iluminat (nene)
Psikopat psikopat
Psikopat mas teje psikopat (ej)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)