Më mbaj mend (për 1 muaj)

Geasy & Majk - Mari

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Mari o Mariiii
Mari o Mariiii
o si te lash e mo ste pash
ma vjedhe zemren ike vrap
Mari o Mariiii
Mari o Mariiii
o si te lash e mo ste pash
ma vjedhe zemren ike vrap
Prej momentit par une kur te pash
me vete thash nji kjo cik o e jemja
nuk e di qysh tlash nuk e di qysh meta jasht
pse nuk tmora me dashni me tshti mrena
kjo bot plot rrena
u zhduk e verteta
nuk ka mo ndjenja
vec dashni per gazeta
po sillna po sillna po mshtillna po mshtillna
po qysh nuk po tgjej une ty o Mari
po ti pi gjithkund e as nuk po morr mund
po ku mu ke fsheh un hic se di se di
maj men fjalt e mia moj Mari Maria
si kujtim nga dashnia moj Mari Maria
maj men fjalt e mia moj Mari Maria
si kujtim nga dashnia moj Mari Maria Mari o Mariiii
Mari o Mariiii
o si te lash e mo ste pash
ma vjedhe zemren ike vrap
Mari o Mariiii
Mari o Mariiii
o si te lash e mo ste pash
ma vjedhe zemren ike vrap
maj men fjalt e mia moj Mari Maria
si kujtim nga dashnia moj Mari Maria
maj men fjalt e mia moj Mari Maria
si kujtim nga dashnia moj Mari Maria
Mari o Mariiii
Mari o Mariiii
o si te lash e mo ste pash
ma vjedhe zemren ike vrap
Mari o Mariiii
Mari o Mariiii
o si te lash e mo ste pash
ma vjedhe zemren ike vrap
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)