Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ilsi Ademi - Me E Mira

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Me çdo pran ti do jetë
Kur the qeshi edge qaj
PSE po motra nuk rri dot
Pa dashuri po jetoj

Ti je po qeshi nuk rri dot
PSE we te gjithe bashke
Aman we me çmende ti Mira
PSE tije me e Mira

A me thuaj çfare do
Qe jete Pa dashuro
Me qytetit e shkodres
Do kendon the gjithe bashke

Ti he po qeshi nuk rri dot
PSE the gjithe bashke
Aman she me çmende ti Mira
PSE ti he me e mira
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)