Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vezirja - Xixa

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
(Glitter in the bag)
Na mbyti kudo gjyra gri
kur njerzit mendojn bardh e zi
kam hap dollapin sot
dhe rrobat gjith pertok
kush s'me pelqen direkt do shkoj ne kosh.
E njejta gje vlen dhe per ty
sepse je nje mish me dy sy
un dua variacion
dhe kur ti s'ma ofron
ne kosh dhe ti do shkosh, unfollow dhe bllok.

Kjo bota ime babe
nuk ka vend per njerzit "bland"
prandaj nese perbrenda ti ndihesh gri
ta tregoj un stilin tim.

Xixa ne sy, ne fustan xixa shtoj ngado
dhe ne 2000 vete, vetem Vezin ti dallon
nuk ma ndjen, kur ti me veshtron
xixa shtoj me shum, derisa dhe diellin ta verboj.
Xixia xixellon
xixa xixellon
kjo xixa mom esht glitter bomb!

Unfollow dhe block babe
per ty s'mbohet vone
se ka shum si ty babe
vetem une jam ikone
Mama tpertyp, kur je rryp, si big bubble te shtyp dhe kur shija te shkon te peshtyn.
I got the crown, te gjith e dine
un jam the diva, ti je anonim.
(Refren)
One two three ngrihen kokat dalgadal
ne cdo dhome qe un hyj vemendjen un e marr
dhe per ty qe pretendon se nuk di se kush un jam
po ta them vetem nje here, ta mbash mend sa te jesh gjalle
Jam your motherf***king queen.
(refren)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)