Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ganxi - Me Foton Tane

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Me foto tane  po flej,me foto tane Ksaj loqkes tane,
Pi mungon ti hala sa mir ma bone sa sa sa mir ma bone
M'shtine n'doren tane me dal nuk po muj mo Me foton tane po flej,Me foton tane
Ksaj loqkes tane,pi mungon ti hala sa mir ma bone sa sa sa mir ma bone 'shtine n'doren tane
Me dal nuk po muj mo Bojshe be qe ti  kurr ski mem lon vet tash jem larg prej njani tjeter shpesh po m'vjen memories n'snap  
kisha bo be, qe ti kurr nuk m'len vet
kom menu qe je si n'andrra n'dryshe mdole n'realitet
A ka naj tre o shpirt ku jee sa po m'mungon se ki iden  te Amo mi Amore me foton tane po flej,me foton tane Ksaj loqkes tane pi mungon ti hala  sa mir ma bone sa sa sa mir ma bone
M'shtine n'doren tane me dal nuk po muj mo me foto po flej me foton tane Ksaj loqkes tane pi mungon ti hala sa mir ma bone sa sa sa mir ma bone m'shtine n'doren tane me dal nuk po muj mo
Mooo ti qka m'ke bo  krejt zemren ma dogje
Ti qka m'ke bo krejt ndjenjat mi more mo st'kom pa qe sa koh m'ke shti fell n'menime t'rana jom keq ti t'lutna
Besoma please thirrem gjendjen letsoma ti qka m'ke bo  a ka kthim mo jo spo muj mo jojojo
Te amo mi Amore me foton tane po flej me foton tane Ksaj loqkes tane pi mungon ti hala sa mir ma bone sa sa sa mir ma bone m'shtine n'doren tane me dal nuk po muj mo Me foton tane po flej me foton tane
Ksaj loqkes tane pi mungon ti hala sa mir ma bone sa sa sa mir ma bone m'shtine n'doren tane me dal nuk po muj mo
mooo
Qe sa koh je largu po ment te ti 
Hala
Qka mke bo
Zemren copa copa
Ma ke n'da
T'kom thon te amo prap t'thom mi amoreveq pe pres thirrjen te ti vi 
O XHANEM
T'kom thon te amo prap t'thom mi amore veq pe pres thirrjen te ti vi o XHANEM
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)