Më mbaj mend (për 1 muaj)

Klajd Hoxhaj - A M'don

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
*Fire, fire
Prej teje se kam prit
ama erdhi kjo dit
per me kap ne
majat, majat
ama nuk e ke vlersu
ket moment nuk e ke prit.*

Fire, fire
shikimi yt mbet n'mendjen time
shije e keqe kjo ngjarja
e kam kalu nuk pres rikthime, Shawty
Ti haram m'bon
Prezenca jote m'esht bo hije, ej
Ti a m'don mo
Vendimin qe ke marr babe, leje

Shawty, ti haram m'bon
m'ke denu mu pa bo faj
Nuk e di, ti a m'don mo
se nga mendja nuk po t'ndaj dot
Ti haram m'bon
mbimendimet s'mund ti mbaj
Nuk e di, ti a m'don mo
S'ka mo vler per tjeter fjal ejj

E nuk ka mo vend per tjeter fjal ej
Ku po e kalon ket nat?
E nuk e kuptoj si krejt i kam fajet?
A t'zen gjumi ne shtrat

Tu e dit qe vetmija
kur t'lija
shume net une nuk flija,
po e dija,
kur vija t'mbaja n'krahet e mija
Babe, a t'kujtohen ty kto?

Fire, fire
shikimi yt mbet n'mendjen time
shije e keqe kjo ngjarja
e kam kalu nuk pres rikthime, Shawty
Ti haram m'bon
Prezenca jote m'esht bo hije, ej
Ti a m'don mo
Tani s'ka vler, tani mo s'ka lidhje

Shawty, ti haram m'bon
m'ke denu mu pa bo faj
Nuk e di, ti a m'don mo
se nga mendja nuk po t'ndaj dot
Ti haram m'bon
mbimendimet s'mund ti mbaj
Nuk e di, ti a m'don mo
S'ka mo vler per tjeter fjal ejj


Faljen ta jap,
ti nuk kupton qe kjo nuk eshte zgjidhje
Ti m'bon thirrje cdo nate
nuk eshte e thjesht me gjithe kto kujtime
ama, pse kerkon prap?
Ne dy bashk me marr tjera vendime,
o no no, kjo eshte shume larg
Ish-gjysma ime, kam tjera qellime

Fire, fire
Preje teje nuk e kam prit
ama erdhi kjo dit per me kap ne
majat, majat
ama nuk e ke vlersu, ket moment nuk e ke prit x2
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)