Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fisnik Ukmata - Ndarja Në Erresire

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
U ndame ne erresire
At’here kur binte shi
Me puthje nje here
Me the lamtumire

Dy lot me pikojne
O shpirti im
Pse me lehn te vetem
Sa e pa meshire
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)