Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fisnik Ukmata - Kush Niset Me Bo Sevda

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Kush niset me bo sevda
Ne moshen e pleqeris
Mjer ate qe e rreh mendja
Kujton vitet e rinis
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)