Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fisnik Ukmata - Ma Fal At Buzeqeshje / E Kujtoj At Takim

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ma fale atë buzëqeshje, qe e andrroj n'vetmi
Ma fale atë buzeqeshje, e më mbushe lumturi

Asgja nuk më ka mbetur, tani t'gjitha i humba
Dashuria dhe gëzimi, u zhduken për mua

E kujtoj atë takim, me lotët e dashuris
Jetoj në ate përqafim, që ma dhurove ti (2X)

Kaluan shumë kohë, vite të tëra ndër ne
Ti ike shumë largë, pa më thëne ku je

Asgja nuk me ka mbetur,tani t'gjitha i humba
dashurija dhe gezimi,u zhduken per mua

E kujtoj ate takim,me lotet e dashuris
jetoj ne ate perqafim, qe me dhurove ti(2x)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)