Më mbaj mend (për 1 muaj)

Klea Dina - Let You Go

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Changing seasons can't stand it no more
Searching reasons why
I'm feeling left behind

Face my demons
And lose my self control
But I don't mind that all
I'm letting you go

I think it's best to clarify,
Illuminate my skies
I never meant to swallow my pride
But it has to end
I'm done playing pretend

I'm finding reasons why I think should you stay
Got me making amends 'bout what I used to say
Now you got me standing out here all night
Cause I can't stand going home don't wanna let you go, no cause l'm on own

Changing seasons can't stand it no more
Searching reasons why
I'm feeling left behind

Face my demons
And lose my self control
But I don't mind that all
I'm letting you go

I think it's best to clarify,
Illuminate my skies
I never meant to swallow my pride
But it has to end
I'm done playing pretend

I'm finding reasons why I think should you stay
Got me making amends 'bout what I used to say
Now you got me standing out here all night
Cause I can't stand going home
I don't wanna let you go, no cause I'm on own
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)