Më mbaj mend (për 1 muaj)

Majk - Jeto

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Diqka po m'ngacmon prap
zemra paprit ja nisi vrapp
i djersit u qova nshtrat
e ktheva kryt ty nuk tkom ngat
e njejta anderr per qdo nat
mu ke
bo si alarm
thjesht nuk po don mem lon rehat
ja kom nis mu pajtu edhe me ket fakt
e di qe smka faj bota
e urrej veten pse njofta
ajo buzqeshje e jotja
qe per pak sekonda ma vjedhi zemren mu
e mboni perveti mu
asniher smle tqet ti mu
veq pak jet pe du
se met thon drejt jom pajtu
qe e jemja ski me kon kurr
e jemja ski me kon kurr
e spo ma nin as ku je shku...

Jeto ahhhh pa mu ti jetooo,
mos ta nin ti jetoo e jeten teme shkatrro...
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)