Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jennifer Lopez - Secretly

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Secretly
I'm wanting you
And I'm hoping you want me too
I smell your scent across the room
And I can't wait to get next to you

It's like I'm lost
I don't know
But this feeling that I have about you
Will you ever know

Secretly
I'm wanting you
And I'm hoping you want me too
I smell your scent across the room
And I can't wait to get next to you

Whatever I see (when I look at you across the room)
Whatever I hear (I wonder if he loves me too)
Whatever I do (I just think about you for hours)

Oh baby
And it's got me thinking of you

Secretly
I'm wanting you
And I'm hoping you want me too
I smell your scent across the room
And I can't wait to get next to you

Whenever you speak
Whenever you
Oooh
Whenever you breath
Baby
Let me touch you
Please

Secretly
I'm wanting you
And I'm hoping you want me too
I smell your scent across the room
And I can't wait to get next to you

Secretly
I'm wanting you
And I'm hoping you want me too
I smell your scent across the room
And I can't wait to get next to you

It smells so good
I just wanna ... kiss you
I wanna ... lay with you
I don't know how to tell you
But secretly
I want you
I just wanna get next to you
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)