Më mbaj mend (për 1 muaj)

Beatles - I Forgot To Remember To Forget

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
I don't smoke, I don't drink
I don't ever have no fun anymore you see
I don't lose any sleep
Worry about the state of economy
The world's turning too slowly, I can't find the time to do anything
If the rest are sharing something, I am just a lonely minority
I don't work, I'm a blob
No, I can't wake up
And I won't
I don't cook, I don't clean
I don't have the energy for the scene
And I don't got no car
I don't worry about the price of gasoline
News is coming on, ............
I can't get a girl, they don't know how to talk to me
.................., .................
Gotta get up early, set the alarm
In the afternoon, .................
I'm feeling cool, ......... clean
Turn up the heat
-------------------------------------------
Time wasted by L JWLKQLA@oak.grove.iup.edu
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)