Më mbaj mend (për 1 muaj)

Beatles - Love Me Do

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Love, love me do.
You know I love you,
I'll always be true,
So please,
love me do.
Love, love me do.
You know I love you,
I'll always be true,
So please,
love me do.
Someone to love,
Somebody new.
Someone to love,
Someone like you.
Love, love me do.
You know I love you,
I'll always be true,
So please,
love me do.
Love, love me do.
You know I love you,
I'll always be true,
So please,
love me do (repeat to fade)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)