Më mbaj mend (për 1 muaj)

Linkin Park - The Wizard Song

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Down on the fairy tale path, there is a wizard awaiting you
with aluminum fashion and with panthers to boot
Send me your power through the lightning in your eyes
Wearing the magic hat, yeah, yeah, yeah.

(The Wizard Song is featured on LPTV on the Linkin Park website)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)