Më mbaj mend (për 1 muaj)

Linkin Park - Wake Me

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Should I have to taste of this

start and croush your nails

And start all to over again

Could this all just sees dream

If I should fall to stormy to weather

Wake me, wake me

yeah

Maybe this Time I dog do it all wrong

Without my foot in my mouth

Without that blind in my sight

Could this all just sees dream

if i should fall to stormy to weather

wake me, wake me

yeah

2x

uhh, uhh

Too scared to lose the one

For I tried under hard

Too scared to lose the one

I to never had

2x
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)