Më mbaj mend (për 1 muaj)

Linkin Park - A Little Extra Letra

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Linkin Park you are the most awesome band
in the ENTIRE world. Oh my gosh. You are my
favorite band in the whole wide world and I
owe a lot to you. I really love your band and
I hope you guys stay with what you are doing!
Congrats, and hey, stick with it, please!
--Heather
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)