Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Beatles - Tell Me Why

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës


Tell me why you cried, and why you lied to me,
tell me why you cried, and why you lied to me.

Well I gave you ev rything I had,
but you left me sitting on my own,
did you have to treat me oh so bad,
all I do is hang my head and moan.

Tell me why you cried, and why you lied to me,
tell me why you cried, and why you lied to me.

If there s something I have said or done,
tell me what and I ll apologise,
if you don t really can t go on,
holding back these tears in my eyes.

Tell me why you cried, and why you lied to me,
tell me why you cried, and why you lied to me.

Well I beg you on my bended knees,
if you ll only listen to my pleas,
is there anything I can do,
cos I really can t stand it, I m so in love with you.

Tell me why you cried, and why you lied to me.

Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)