Më mbaj mend (për 1 muaj)

Beatles - Your Mother Should Know

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Let s all get up and dance to a song
that was a hit before your Mother was born
though she was born a long long time ago
your Mother should know (your Mother should)
your Mother should know.

Sing it again

Let s all get up and dance to a song
that was a hit before your Mother was born
though she was born a long long time ago
your Mother should know (your Mother should)
your Mother should know.

Lift up your hearts and sing me a song
that was a hit before your Mother was born
though she was born a long long time ago
your Mother should know (your Mother should)
your Mother should know.

Your Mother should know (your Mother should)
Your Mother should know.

Sing it again

Da da dada da da da dada dada dada da da
da dada da da
though she was born a long long time ago
your Mother should know (your Mother should)
your Mother should know.

Your Mother should know (your Mother should)
your Mother should know.

Your Mother should know (your Mother should)
your Mother should know.

Yeah.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)