Më mbaj mend (për 1 muaj)


Beatles - Getting Better

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
It s getting better all the time
I used to get mad at my school
The teacher s that taught me weren t cool
You re holding me down
Filling me up with your rules
I ve got to admit it s getting better
A little better all the time
I have to admit it s getting better
It s getting better since you ve been mine
Me used to be angry young man
Me hiding me head in the sand
You gave me the word
I finally heard
I m doing the best that I can
I ve got to admit it s getting better
I used to be cruel to my woman
I beat her and kept apart from the things that she loved
Man I was mean but I m changing my scene
And I m doing the best that I can
I admit it s getting better
A little better all the time
Yes I admit it s getting better
It s getting better since you ve been mine...
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)