Më mbaj mend (për 1 muaj)

Pink - Bananas In Pyjamas

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Bananas
in pijamas
are coming down the stairs
bananas
in pijamas
are coming down in pairs
bananas
in pijamas
are chasing Teddy Bears
cause on Tuesdays they all try to catch them unawares
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)