Më mbaj mend (për 1 muaj)

Queen - My Life Has Been Saved

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Words and music by Queen

This is where we are today
People going separate ways
This is the way things are now
In disarray
I read it in the papers
There's death on every page
Oh Lord I thank the Lord above
My life has been saved
Yeah yeah yeah

Here we go
Tellin' lies
Here we go (here we go)

This is the way we are today
oh ho oh ho

We're right back were we started from
People going separate ways
This is the way things are now
In disarray - hey
I read it in the papers
There's death on every page oh
Oh Lord I thank you for my
My life has been saved

My life
My life has been saved
My life
My life
My life has been saved

I'm in no doubt
I'm blind
I don't know what's coming to me
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)