Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Queen - Heart Be Still

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Baby, my heart is breaking
And there's no hope, no hope inside
The sky is an ocean of darkness, oh
No one, no one, no one to hold me
In the long lonely night

(Tell me) How can I
How can I forget you?
Oh, how can I go to sleep

When I know that I love you?
I love you
And always will
(Heart be still)
Heart be still
(Heart be still)
Heart be still
(Heart be still)
Heart be still
Oh yes

When you
When you are lonely
And you're feeling so blue
Think of
The true love
I give to you
You know
Baby, you don't know
I give my love
My heart's all
And baby
(Come home)
Come home
(Come home)
Come home
(Come home)
I'll come home
My arms are waiting

(Heart)
Heart be still now
Maybe, maybe she'll come back
Oh
If you ever want me
If you ever need me
Listen, listen
Heart (3:07 - 3:26)

Heart be still
Oh yes
Oh-oh-ah
My arms are waiting
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)