Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Sting - Too Much Information

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Too much information running through my brain
Too much information driving me insane
Too much information running through my brain
Too much information driving me insane

I've seen the whole world six times over
Sea of Japan to the Cliffs of Dover
I've seen the whole world six times over
Sea of Japan to the Cliffs of Dover

Overkill, overview
Over my dead body
Over me, over you
Over everybody

Too much information running through my brain
Too much information driving me insane
Too much information running through my brain
Too much information driving me insane
Too much information running through my brain
Too much information driving me insane
Too much information running through my brain
Too much information driving me insane
Too much information running through my brain
Too much information driving me insane
Too much information running through my brain
Too much information driving me insane
I've seen the whole world six times over
Sea of Japan to the Cliffs of Dover
I've seen the whole world six times over
Sea of Japan to the Cliffs of Dover
Overkill, overview
Over my dead body
Over me, over you
Over everybody
Too much information running through my brain
Too much information driving me insane
Too much information running through my brain
Too much information driving me insane
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)