Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sting - Need Your Love So Bad

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës


I need someone s hand to lead me through the night
I need someone s arms to hold and squeeze me tight
Now when the night begins I m at an end
Because I need your love so bad.

I need some lips to feel next to mine
I need someone to stand up and tell me when I m lyin
And when the lights are low and it s time to go
That s when I need your love so bad.

So why don t you give it up and bring it home to me
Or write it on a piece of paper baby, so it can be read to me
Tell me that you love me, and stop driving me mad
Oh because I, I need your love so bad.

I need your soft voice, to talk to me at night
I don t want you to worry baby,
I know we can make everything alright
Listen to my plea, baby, bring it to me
Because I need your love so bad.

Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)