Us5 - Aonde Ela Est

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Passo o dia a te esperar
não sei onde você está

e o verão chegando
e o meu amor aumentando
só queria lhe falar

Refrão

Só quero uma mina que cuide de min
que me dê carinho e me beije assim
que faça meus sonhos se realizar
se você existe, onde está? (2x)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)