Më mbaj mend (për 1 muaj)

Whitney Houston - I Can't Live If Living Is Without You

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
No I canÂ’t forget this evening
Or your face as you were leaving
But I guess thatÂ’s just the way this story goes,
You always smile
But in you eyes your sorrow shows
Yes it shows

No I canÂ’t forget tomorrow
When I think of all my sorrows
When I had you there but then I let you go
And now itÂ’s only fair that I should let you know
What you should know

I cant live
If living is without you
I canÂ’t live
I canÂ’t give anymore
CanÂ’t live
If living is without you
canÂ’t give,
I canÂ’t give anymore

Well, I canÂ’t forget this evening
Or your face as you were leaving
But I guess thatÂ’s just the way this story goes,
You always smile
But in you eyes your sorrow shows
Yes it shows

canÂ’t live
If living is without you
I canÂ’t live
I canÂ’t give anymore
CanÂ’t live
If living is without you
I canÂ’t live,
I canÂ’t give anymore

Ohhhhhh(No canÂ’t live)
No no no (No I canÂ’t live)
I canÂ’t live (No canÂ’t live)
If living is without (No I canÂ’t live)
I canÂ’t live (No canÂ’t live)
I canÂ’t give anymore (No I canÂ’t live)

*To Fade.*
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)