Më mbaj mend (për 1 muaj)

Whitney Houston - So Emotional

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
I don't know why I like it
I just do
Woo hoo hoo
hoo hoo

I've been hearing your heartbeat inside of me
I keep your photograph beside my bed
Livin' in a world of fantasies
I can't get you out of my head uh
I've been waiting for the phone to ring all night
Why you wanna make me feel so good
I got a love of my own babe
I shouldn't get so hung up on you

I remember the way that we touch
I wish I didn't like it so much uh

I get so emotional baby
Everytime I think of you
I get so emotional baby
Ain't it shocking what love can do
Ain't it shocking what love can do
Ain't it shocking what love can do (hee)

I gotta watch you walk in the room baby
I gotta watch you walk out (noo noo)
I like the animal way you move
And when you talk I just watch your mouth (shoosh)

I remember the way that we touch
I wish I didn't like it so much no

I get so emotional baby
Everytime I think of you
I get so emotional baby
Ain't it shocking what love can do
I get so emotional baby
Everytime I think of you
I get so emotional baby
Ain't it shocking what love can do
Ain't it shocking what love can do
Ain't it shocking what love can do (hee hee)

See I remember the way that we touch
I wish I didn't like it so much no no no

I get so emotional baby
Everytime I think of you
I get so emotional baby
Ain't it shocking what love can do
I get so emotional baby
Everytime I think of you
I get so emotional baby
Ain't it shocking what love can do
I get so emotional oh baby
Shocking what love can do (doo doo doo)
Hey yeah baby baby baby
Baby baby
Oh Ain't it shocking what love can do
Yeah baby
Shocking what
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)