Më mbaj mend (për 1 muaj)

Whitney Houston - Joy

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Joy
(recorded by Whitney Houston & Georgia Mass Choir)

Chorus
Joy, joy, my sweet joy
Joy, joy, down in my soul
Sweet, beautiful, soul saving joy
Oh!....Joy, joy, in my soul

Listen to the music, sound of the angels
Come and see the child who can make you whole
Lying in a manger, away from harm and danger
Oh!....Joy, joy, in my soul (2)

chorus

He's sent from up above, this special gift of love
He's sent from up above, this special gift of love
More prescious than silver or gold
He was sent this holiday, to take the pain away
Oh!....Joy, joy, in my soul (2)

Go tell it on the mountain, shouted from a valley
Tell 'em of the baby in swaddling clothes
Middle of renation, joy the celebration
Oh!....Joy, joy, in my soul......

Way down deep joy, unspeakable joy
I've got joy ... in my soul...
In my soul
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)