Më mbaj mend (për 1 muaj)

Whitney Houston - Eye On The Sparrow

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
(from the Soundtrack The Preacher's Wife)

Why should I feel discouraged
Why should the shadows come
why should my heart feel lonely
And long for heaven and home
when Jesus is my portion
My constant friend is he
His eye is on the sparrow
and I know he watches me

I sing because I'm happy
I sing because I'm free

His eye is on the sparrow
and I know he watches me

I sing because I'm happy
I sing because I'm free
His eye is on the sparrow
and I know he watches me
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)