Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alexander Rybak - Fairytale

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
years ago when i was younger
i kinda liked girl i knew
she was mine and we were sweethearts
that was then but then its true

im in love whith a fairytale
even know it hurts
cause i dont care if i lose my mind
im already cursed

every day we started fighting
every night we fell in love
no one else could make me sader
but no one else could take me high above

i dont know what i was doing when suddenly
we fell apart
now at days i cannot find her
but when i do
well get a brand new start

im in love whith a fairytale
even know it hurts
cause i dont care
if i lose my mind
im already cursed
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)