Më mbaj mend (për 1 muaj)

Justin Bieber - Santa Claus Is Coming To Town

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Santa is coming, girl!
(Santa is coming to town)
Yeah yeah yeah yeah
Santa is coming to town

You better watch out
You better not cry
Better not pout
I'm telling you why
Santa Claus is coming to town

He's making a list
And checking it twice;
Gonna find out Who's naughty and nice
Santa Claus is coming to town

He sees you when you're sleeping
He knows when you're awake
He knows if you've been bad or good
So be good for goodness sake!

You better watch out
You better not cry
Better not pout
I'm telling you why
Santa Claus is coming to town (x2)

He's making a list
And checking it twice;
Gonna find out Who's naughty and nice
Santa Claus is coming to town

He sees you when you're sleeping
He knows when you're awake
He knows if you've been bad or good
So be good for goodness sake!

You better watch out
You better not cry
Better not pout
I'm telling you why
Santa Claus is coming to town

So it's sad time of the year
When you let all your problems go
And you know, it's just:

Shake it, shake it, baby! (x4)

He sees you when you're sleeping
He knows when you're awake
He knows if you've been bad or good
So be good for goodness sake!

You better watch out
You better not cry
Better not pout
I'm telling you why
Santa Claus is coming to town

He's making a list
And checking it twice;
Gonna find out Who's naughty and nice
Santa Claus is coming
Santa Claus is coming
Santa Claus is coming to town!

Santa Claus is coming to town!. (x9)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)