Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio Kërko Video

Korab Shaqiri - Dasma e Malsorit  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

28/11/2010

2010-11-28T12:27:09+00:007 palë lodra gjemojn malet
knon malsija shend e ver
dhe gezimi sonte sndalet
dasem tmadhe kemi ne.

Ref:
po martohet malesori
qobaneshen mori
qik e bukur bel e holl
si shqipojnjat nmal me bor.

7 palë lodra gjemojn malet
knon malesia shen e ver
dhe gezmi sonte sndalet
dasem tmadhe kemi ne.

Ref:
po martohet malesori
qobaneshen mori
qik e bukur bel e holl
si shqipojnjat nmal me bor.


Ky tekst u dërgua nga Tunna
Më Shumë Këngë Nga Korab Shaqiri:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet