Live Video

Korab Shaqiri - S'ka Si Uskana


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

27/12/2013

2013-12-27T20:05:44Nga do mblodha e nga do shkova , bote e vjeter e bote e re asgje tjeter nuk takova
veq zogjet kendojn ashtu si kendeje vetem cicrima e zogut maliti maliti ma qon mallin tend Uskan ajo ure tej oqeanit ne krahete e tu po vi moj nane vetem zogjet kenfojn asdhtu si kendej moj Uskan e bukur ty te kom fole
vetem zogjet kenfojn asdhtu si kendej moj Uskan e bukur ty te kom fole eh eh eh ty te kom atdhe . Ne ate preher perendia nena hise mes planeti gezim e dasma bashk gjithmon flasin ushete egurbetit vetem cicrima e zogut maliti maliti ma qon mallin tend Uskan ajo ure tej oqeanit ne krahete e tu po vi moj nane vetem zogjet kenfojn asdhtu si kendej moj Uskan e bukur ty te kom fole vetem zogjet kendojn asdhtu si kendej moj Uskan e bukur ty te kom fole eh eh eh ty te kom atdhe Cucet e Uskanes syrin rrush te zi kush do qi i ka njohur gjith i kan lakmi Cucet e Uskanes me te bukurat mbi dhe po vin gurbeqaret nuk ka si te ne . vetem zogjet kenfojn asdhtu si kendej moj Uskan e bukur ty te kom fol vetem zogjet kenfojn asdhtu si kendej moj Uskan e bukur ty te kom fole eh eh eh ty te kom atdhe


Ky tekst u dërgua nga marigona
Më Shumë Këngë Nga Korab Shaqiri:

Më Shumë...