Më mbaj mend (për 1 muaj)


Korab Shaqiri - Nisu E Shko

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nisu E Shko".
3. Video është e këngës "Nisu E Shko", por nuk këndohet nga Korab Shaqiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Korab Shaqiri - Nisu E Shko  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  29

Komente

1 🔥

14/02/2015

2015-02-14T17:01:10+00:00A ndjehesh e lumtur ?
Teper e lumtur qe i gezove zemrat
qe s'na deshten bashke

A te duket e bukur ?
teper e bukur qe ma thave zemren moj,
nuk do te jem ai qe do te kerkoj.

Nisu e shko zemer
nisu ne rruge pa emer
nisu se dashuria
iku e me la
Tregoju sa shume te desha
tregoju se vetem ndejta
tregoju se vetem fjeta
nuk ka me lot per ty !
PER TY

A ndjehesh vetmuar?
teper vetmuar neper rruget
ku s`te njeh asnjeri
ti ke harruar ,krejt ke harruar ate dashuri te vetme
rruges qe te kthen ne shtepi

Ndoshta ti po jeton enderren e fundit,
endrrat vijne perhere por ikin shpejt me gjumin.

2x :REF

Nisu e shko zemer
nisu ne rruge pa emer
nisu se dashuria
iku e me la
Tregoju sa shume te desha
tregoju se vetem ndejta
tregoju se vetem fjeta
nuk ka me lot per ty !
PER TY


Ky tekst u dërgua nga Natyra
Më Shumë Këngë Nga Korab Shaqiri:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet