Audio

Korab Shaqiri - Moj Biondine


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

16/09/2017

2017-09-16T15:26:49


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Moj Biondine" kënduar nga Korab Shaqiri.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Korab Shaqiri i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Korab Shaqiri:

Më Shumë...