Më mbaj mend (për 1 muaj)


Korab Shaqiri - Zemra E Saj

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemra E Saj".
3. Video është e këngës "Zemra E Saj", por nuk këndohet nga Korab Shaqiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Korab Shaqiri - Zemra E Saj  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Muzika, Teksti & Orkestrimi:

Korab Shaqiri

Komente

Asnjë Koment

14/02/2019

2019-02-14T14:52:30+00:00Kam trokitur n'zemren tende
Qe t'jetoj aty une pergjithmone
Per dy sy qe qdo nate enderrojne
Se dashurise veq dashuria i mungon
Me e bukur se sa heshtja
Eshte ajo kur thua nje t'vertete
E verteta asnjehere s'bertet
Se dashurise veq dashuria i jep jete

Melodi te bukur
kendon zemra e saj
N'labirinte t'zemres
te ndiej ne qdo skaj
Asnje gje e kesaj bote
nuk me ngroh si dora jote
Dashuri se ciles don qdo kush t'i ngjaj

Pyete zemren qfare ka brenda
eshte nje diell i vogel qe ndriqon
Per dy sy qe qdo nate enderrojne
Se dashurise veq dashuria i mungon

Melodi te bukur
kendon zemra e saj
N'labirinte t'zemres
te ndiej ne qdo skaj
Asnje gje e kesaj bote
nuk me ngroh si dora jote
Dashuri se ciles don qdo kush t'i ngjaj


Ky tekst u dërgua nga Arta
Më Shumë Këngë Nga Korab Shaqiri:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet