Më mbaj mend (për 1 muaj)


Korcare Hasku - Shkolla

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shkolla".
3. Video është e këngës "Shkolla", por nuk këndohet nga Korcare Hasku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Korcare Hasku - Shkolla  (Feat. Ujku)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Pjesëmarrëse në

Top Fest 6

Komente

Asnjë Koment

10/05/2009

2009-05-09T23:00:00+00:00Dita e hanë ora e parë
më kalon shumë ngadalë
profesori ende ska ardh
dhe shokët e shoqet më
sillen vërdallë
oh jejejejeje
oh jejejejejeee

Pastaj vjen ora e dytë
profesori mua më pyt
do qet nota në ditar
por menxi spres në
pushim të dal
oh jejejejeje
oh jejejejejeee

ref:
ouuuuuuuu
zilja po bjen
ouuuuuuuu
prapa shkolles
do të jem.
ouuuuuuuu
zilja po bjen
ouuuuuuuu
prapa shkolles
do të jem
do të jem.

E di se ty do të takoj
E di se ty do të shikoj
E di se ti krejt njëjët mendon
me sytë e bukur
kur më shikon
kur më shikon

Pastaj vjen ora e dytë
profesori mua më pyt
do qet nota në ditar
por menxi spres në
pushim të dal
oh jejejejeje
oh jejejejejeee

ref:
ouuuuuuuu
zilja po bjen
ouuuuuuuu
prapa shkolles
do të jem.
ouuuuuuuu
zilja po bjen
ouuuuuuuu
prapa shkolles
do të jem
do të jem.

E di se ty do të takoj
E di se ty do të shikoj
E di se ti krejt njëjët mendon
me sytë e bukur
kur më shikon
kur më shikon

kur më shikon(x5)


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet