Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kosovar Alija

Kosovar Alija
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 44 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 14 Dhjetor 1976
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♐ Shigjetari
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Kosovar Alija është këngëtar i njohur. Mesimet e para i morri ne Prizren dhe eshte i martuar ka 3 femije dhe jeton ne Prizren.

Më datë 23 Tetor 2009, Kosovar Alija publikon videoklipin "U Largove".

Më datë 22 Prill 2011, Kosovar Alija publikon videoklipin "Sonte".

Më datë 12 Shtator 2013, Kosovar Alija publikon videoklipin "Lamtumire".

Më datë 24 Shtator 2013, Kosovar Alija publikon videoklipin "Ku Je O Zemer".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Profili

Facebook

Shto profile

të tjera


Komente 0