Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kosovare Hasi - Shko Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.6 / Votuan:  5

çfar me duhesh ti or djal?
kur e vetmja sjam per ty
ik shko dikju larg kurr mos tshoh me sy

per ne ende flassin flasin
e me tjetren tshohin ty,.
duan zemren tma pelcasin,
ah te vraft kjo perendi..

te gjith flisnin keq per ty
por un prap ty te besova
e kur tpash me syt emi
ma per ty nuk mendova

ref(X2)
qfar me duhesh ti or djall
kur e vetmja sjam per ty
ik shko diku larg,
kurr mos tsho me sy

per ne ende flassin flasin
e me tjetren tshohin ty,.
duan zemren tma pelcasin,
ah te vraft kjo perendi..

te gjith flisnin keq per ty
por un prap ty te besova
e kur tpash me syt emi
ma per ty nuk mendova

ref(X2)
qfar me duhesh ti or djall
kur e vetmja sjam per ty
ik shko diku larg,
kurr mos tsho me sy


Ky tekst u dërgua nga anita

Kosovare Hasi - Shko
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shko".
3. Video është e këngës "Shko", por nuk këndohet nga Kosovare Hasi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kosovare Hasi:


Komente 0